ЖАРОЧНА ПОВЕРХНЯ-ГРИЛЬ
- Корпус виконаний з нержавіючої сталі
Хромована поверхня для смаження (9 мм) - для легкого очищення
Жарильна поверхня з бортиком, піддон для збору жиру і залишків від смаження
Плавне регулювання температури до 300°C
Захист від перегріву
Придатна для безперервної роботи
Вимикач з індикатором
На антиковзних ніжках - Жарильна поверхня 518x328 мм, повністю гладка
| Art Nr | - | V | W | мм |
|---|---|---|---|---|
| 203149 | гладка | 230 | 2400 | 550x380x(H)240 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип встановлення | Настільний |
| Товщина робочої поверхні | 9 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина робочої поверхні | 328 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Ширина робочої поверхні | 518 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 843 ₴


