Чафіндіш об'ємом 9 л з вікном з термостійкого скла. Виготовлений з нержавіючої сталі. Кришка з газовим механізмом що забезпечує її плавне опускання. Нагрів відбувається за допомогою електричного тена.
Розміри: 56х43х21 см
Розмір ємності: 50х29х6,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | Чафиндиш |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Металік |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Відкидна на 90 град. |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Електрика |
| Об`єм | 9 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 235 ₴



