Чафіндіш об'ємом 9 л виготовлений з нержавіючої сталі. Розрахований під розмір GN 1/1 що дозволяє за необхідності замінити стандартну ємність на ємності меншого розміру що дозволяє отримати 2 або 3 страви в одному чафіндіші. Кришка знімна. При знятті кришки можна встановити її на спеціально спроектова гачки на основі чафіндішу. Нагрів відбувається за допомогою спиртового палива для якого в комплекті передбачено 2 ємності.
Розміри: 58х36х29 см
Розмір ємності: 50х29х6,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | Чафиндиш |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Металік |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Рідке паливо |
| Об`єм | 9 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 105 ₴




