Плита індукційна AIRHOT IP3500 WOK підходить для всіх типів кухонь, зручна на презентаціях і заходах виїзного обслуговування. Чудово впишеться у формат закладу «Вок-кафе».
- Таймер на 60 хвилин
- 8 рівнів потужності (400Вт, 800Вт, 1200Вт, 1600Вт, 2000Вт, 2400Вт, 2800Вт, 3500 вт)
- електронна панель управління
- 2 вентилятора
- Температурний режим: 80℃, 100℃, 120℃, 140℃, 160℃, 180℃, 200℃, 240℃
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 635 ₴





