- передня панель виготовлена з нержавіючої сталі;
- корпус виконаний з пофарбованої сталі;
- панель управління - механічна;
- жароміцне скло дверцят камери випічки;
- внутрішня підсвітка камери випічки;
- стандартне підключення 380 В, 220 В (за запитом);
- особливо міцні сталеві Тени;
- поверхня для випічки виготовлена з вогнетривкого матеріалу (шамот).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість рівнів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 500 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 4.7 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Наявність термометра, Підсвічування, Роздільне регулювання ТЕНів |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, Харчова промисловість, HoReCa |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 кг |
| Внутрішня висота | 140 мм |
| Внутрішня довжина | 660 мм |
| Внутрішня ширина | 660 мм |
| Висота | 413 мм |
| Довжина | 975 мм |
| Ширина | 924 мм |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 30 см | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 845 ₴

