- Регульований рівень нагріву: 1 - 15.
- Регульована температура: 60 ° - 240 ° C.
- Захист від перегріву
- Діаметр 12-26 см
- Таймер: 0 -180 хв
- Вага: 6,1 кг.
- Підключення: 220 В.
- Потужність 3,5 кВт
- Розміри, мм: 327х420х98
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saro |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, HoReCa, Офіси організацій, Вулична торгівля |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 327 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 942 ₴

