Центрифуга для сушіння салату і зелені. Використовується на кухні ресторанів, кафе. Виготовлення з міцного поліпропілену зеленого кольору. Оснащена трубкою для легкого відведення води.
Загальний розмір: 42х51 см
Розмір корзини: 28х30 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 51 мм |
| Ручка | Одна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 750 ₴




