КИП'ЯТИЛЬНИК Hendi 211151– ЗАВАРОЧНАЯ МАШИНА З ПООДИНОКИМИ СТІНКАМИ
- Виконані з нержавіючої сталі 304
Ручки, що не нагріваються і ручка кришки з поліпропілену
Кришка з безпечним замком типу «Twist-Lock»
Некапающий кран з поліпропілену
Максимальна висота чашки: 130 мм (без піддону)
Вимикач з силіконовим покриттям і поворотна ручка для установки необхідної температури
Установка температури за допомогою термостата в діапазоні від 30 °C до + 110°C
Автоматичне перемикання функцій нагріву і підтримки необхідної температури
Індикатори функцій і підтримання температури нагріву
ТЕН встановлений під дном, що захищає його від накипу
Захист від перегріву з автоматичним скиданням
Зливний піддон в комплекті
Не призначені для гарячого шоколаду
| Art Nr | ємність л | W | V | мм |
|---|---|---|---|---|
| 211151 | 30 | 2600 | 230 | 400x420x(H)610 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Терморегулятор |
| Розташування | Настільне |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип обладнання | Наливна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Діаметр | 420 мм |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



