Ідеальні для приготування глінтвейну і кип'ятіння води, автоматичне
перемикання функцій нагріву і підтримки необхідної температури.
Не призначені для гарячого шоколаду.
– Ізольовані подвійні стінки з полірованої нержавіючої сталі
мінімізують втрати тепла, тим самим скорочуючи витрату електроенергії.
– Кришка з безпечним замком типу «Twist-Lock».
– Ручки, що не нагріваються, ручка кришки і некапающий кран зроблені з
поліпропілену.
– Зручний покажчик рівня води, показання виражені в літрах.
– Максимальна висота чашки: 130 мм (без зливного піддону).
– Вимикач з силіконовим покриттям і поворотна ручка для установки
необхідної температури.
– Установка температури за допомогою термостата в діапазоні від 30°C до 100°C.
– ТЕН з захистом від перегріву встановлений під дном, що захищає його від накипу.
– Зливний піддон в комплекті.
-- Час кип'ятіння 35 +-5 хв.
Більше товарів для кафе, ресторанів, барів і фаст фуд на нашому сайті http://nilmar.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 1.3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Терморегулятор |
| Розташування | Настільне |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип обладнання | Наливна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Діаметр | 330 мм |
| Об`єм | 10 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 950 ₴


