SOUS-VIDE ВОДЯНА ПІЧ GN 1/1
- Кулінарний метод приготування страв, запечатаних в спеціальні вакуум-пакети, у чітко заданій низькій температурі
Ідеальна для ресторанів à la carte
Ідеально підходить для приготування страв поза годин пік
Дає можливість постійно підтримувати незмінно високу якість страв
Дуже точний термостат, регулює температуру від 45°C до 90°C з точністю до 0,1°C
Корпус виконаний повністю з нержавіючої сталі
Герметичне закриття досягається завдяки кришці з силіконовою прокладкою - З ручками і зливним краном
У наборі сепаратор з 6 перегородками з нержавіючої сталі
| Art Nr | ємність л | V | W | мм |
|---|---|---|---|---|
| 225448 | 20 | 230 | 600 | 600x330x(H)300 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна споживана потужність | 0.6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Sous-Vide |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна довжина | 330 мм |
| Загальна висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 784 ₴



