Деко пекарське суцільне, виконане з алюмінію товщиною 1,5 мм методом штампування має високу міцність і довговічність. Кути скруглені.
Висота бортиків 2 см.
Розміри 600*400*20 мм

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Тип дна | Гладке |
| Колір | Сірий |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота бортика | 20 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴





