Гриль роликовий AIRHOT RG-5 призначений для обсмажування сосисок, сардельок, ковбасок а також м'ясних і рибних батончиків циліндричної форми.
- Завдяки безперервному обертанню роликів, сосиска прожарюється рівномірно з усіх боків.
- Кожен ролик нагрівається зсередини своїм Теном.
- Ролики виконані з хромованої нержавіючої сталі
- Знімний піддон для збору зайвого жиру.
- Корпус з нержавіючої сталі;
- Продуктивність: 240 хотдогів на годину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна потужність | 0.75 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 748 ₴

