- Конструкція з нержавіючої сталі.
- Заливний
- Гастроємкості і кришки не входять в комплект
- Прилад розрахований на гастроємкості розміром: GN 1/3 - 3 шт, GN 1/2 - 2 шт. або GN 1/1 - 1 шт.
- Максимальна глибина гастроємкостей 150 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.9 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість ємностей | 1 |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Призначення | Для других страв |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Принцип работы ТЭНов | На водяній бані |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 928 ₴

