Плита індукційна AIRHOT IP-3500 підходить для всіх типів кухонь, зручна на презентаціях і заходах виїзного обслуговування. Тепло передається безпосередньо до дна посуду, не нагріваючи конфорку, завдяки чому плита витрачає менше енергії.
- Електронний таймер зі зворотнім відліком до 60 хвилин
- Регулювання потужності
- Діаметр посуду про 12 до 26 див.
- Робоча поверхня із спеціального, стійкого скла з темною маскою вварена в корпус
- Корпус з нержавіючої сталі AISI 304
- Потужна активна система охолодження плати управління з роздільними вентиляторами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 924 ₴

