Гастроємкості з чорного полікарбонату GN 1/2
- Високоякісні професійні гастроємкості з чорного полікарбонату
Не вбирають запах і смак продуктів
| Art Nr | ємність л | мм | висота мм |
|---|---|---|---|
| 862421 | 6,5 | 325x265 | 100 |
| 862438 | 4,0 | 325x265 | 65 |
- Термостійкість від 40° до 110°C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал гастроємності | Полікарбонат |
| Наявність ручки | Ні |
| Перфорація | Ні |
| Покриття робочої поверхні | Без покриття |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Торгові магазини, Fast-food, HoReCa |
| Тип робочої поверхні | Дзеркальна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри гастроємкості | |
| Глибина гастроємкості | 65 мм |
| Об`єм | 6.5 л |
| Розмір гастроємкості | GN 1/2 |
| Опис кришки гастроємкості | |
| Матеріал кришки | Полікарбонат |
| Наявність кришки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 256 мм |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴

