ТЕРМОМЕТР ЦИФРОВИЙ З ЗОНДОМ
- Температурний діапазон вимірювання від –40oC до 200 o c
- Одиниця виміру °C або oF
- З зондом і ергономічною ручкою
- Градуювання 0,1 C
- З функцією HOLD - утримання зафіксованої температури на дисплеї
- Зонд виконаний з нержавіючої сталі, 65 мм
- Пристрій автоматично вимикається
- Захисний ковпачок на вістря зонда
- Батарейка в наборі
| Art Nr | діапозон | мм |
|---|---|---|
| 271209 | -40/200°C | 20x150 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Тип термометра | Електронний (цифровий) зі щупом |
| Призначення термометра | Для вимірювання температури їжі |
| Матеріал щупа | Нержавіюча сталь |
| Одиниці виміру | Цельсій °C, Фаренгейт °F |
| Мінімальна температура виміру (°C) | -40 град. |
| Максимальна температура виміру (°C) | 200 град. |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Автовідключення | Так |
| Довжина щупа | 65 мм |
| Захисний ковпачок для щупа | Є |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴

