ГРИЛЬ КОНТАКТНИЙ - ОДИНАРНИЙ
- Чавунна нагрівальна поверхня з керамічним покриттям
Корпус виконаний з нержавіючої сталі
Укомплектований дротяною щіткою для очищення
Піддон для збору жиру і залишків від смаження
Термостат з плавним регулюванням температури до 300°C, індикатор
Ручка на кришці піднімається на висоту 530 мм - Робоча поверхня 220x230 мм
| Art Nr | - | V | W | мм |
|---|---|---|---|---|
| 263501 | верхня і нижня поверхня рифлені | 230 | 1800 | 290x370x(H)210 |
Увага! Тисни сюди, щоб побачити більше варіантів грилів https://nilmar.prom.ua/g24074410-gril-kontaktnyj

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид гриль обладнання | Гриль контактний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 788 ₴

