ГРИЛЬ "ХОТ-ДОГ" РОЛИКОВИЙ
- Корпус виконаний з нержавіючої сталі
Швидкий нагрів і віддача тепла
Непрігорающая поверхню роликів
Знімний і легка в чищенні лоток для стоку
Ширина робочої поверхні становить 42 см
Максимальна температура роликів залежить від таких факторів як температура навколишнього середовища, потужність розетки, побутова навантаження і рух повітря
При кімнатній температурі, без витяжки і без навантажень, температура може доходити до 150°C
| Art Nr | - | V | W | мм |
|---|---|---|---|---|
| 268605 | 9 роликів | 230 | 940 | 520x400x(H)175 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна потужність | 0.94 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 816 ₴


