ФРИТЮРНИЦЯ BLUE LINE 4L 205808
- Корпус виконаний з нержавіючої сталі
Ємність для олії – з нержавіючої сталі
Демонтируемая панель управління має додаткову страховку, вимикати фритюрницю при її знятті
Виймаємо кошик полегшує утримання в чистоті
Індикатор робочого стану
Плавне регулювання температури до 190°C
Термостат оберігає фритюрницю від перегріву
Захист від перегріву з функцією скидання
Кошик з довгою ізольованою ручкою
Система «холодної зони» відділяє крихти і осад під рівнем тенів, збільшує термін придатності фритюру
У наборі кошик і кришка
| Art Nr | ємність л | V | W | мм |
|---|---|---|---|---|
| 205808 | 4 | 230 | 3000 | 217x380x(H)300 |
| 205846 | 2x4 | 230 | 2x3000 | 470x420x(H)330 |
| 205815 | 6 | 230 | 3300 | 265x430x(H)290 |
| 205853 | 2x6 | 230 | 2x3300 | 550x430x(H)290 |
| 205822 | 8 | 230 | 3500 | 265x430x(H)345 |
| 205839 | 2x8 | 230 | 2x3500 | 550x430x(H)345 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 190 град. |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип професійної фритюрниці | Періодичної дії |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип установки | Настільний |
| Опис місткостей професійної фритюрниці | |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 4 л |
| Матеріал ванни фритюрниці | Неіржавка сталь |
| Кількість ванн фритюрниці | 1 шт |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 069 ₴

