ЛЬОДОГЕНЕРАТОР КУБИКОВОГО ЛЬОДУ KITCHEN LINE 15
- Настільна модель
Корпус виконаний з нержавіючої сталі
Заливного типу, продуктивність 15 кг/24 години, резервний запас 4,5 літра - 12 кубиків/цикл (за вибором 3 розміру)
Без підключення до джерела води
Хладагент R134A
Обсяг - 150 кубиків льоду
| Art Nr | V | W | мм |
|---|---|---|---|
| 271551 | 230 | 160 | 380x435x(H)431 |
- Тисни сюди, щоб побачити більше льодогенератора https://nilmar.prom.ua/g24830614-ldogeneratory
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид льоду | Кубикові |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 15 кг |
| Номінальна споживана потужність | 160 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Для бару, HoReCa, Fast-food |
| Тип охолодження | Водяний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм резервуара для води | 4.5 л |
| Особливості | Резервуар для льоду |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 293 ₴

