КАСТРУЛЯ ВИСОКА З КРИШКОЮ
- Потрійне термодифузійне дно типу «сендвіч» (нержавіюча сталь/ алюміній/ нержавіюча сталь) з'єднує магнітні властивості посуду з нержавіючої сталі з чудовою теплопровідність алюмінію
Зовнішня поверхня матова повністю
Ергономічні ручки, що не нагріваються ручки з нержавіючої сталі закріплені заклепками - Інші каструлі тут https://nilmar.com.ua
| Art Nr | ємність л | товщина стінки (мм) | мм |
|---|---|---|---|
| 832882 | 17 | 0,8 | ø280×(H)280 |
| 832899 | 21 | 0,8 | ø300×(H)300 |
| 834206 | 22 | 0,8 | ø320x(H)280 |
| 834404 | 37 | 0,8 | ø360x(H)360 |
| 834701 | 50 | 0,8 | ø400x(H)400 |
| 834909 | 71 | 1 | ø450x(H)450 |
| 835104 | 98 | 1 | ø500x(H)500 |
Увага! Тисни сюди, щоб побачити більше варіантів каструль https://nilmar.prom.ua/g24718625-kastryuli

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота каструлі без кришки | 40 см |
| Діаметр каструлі | Понад 30 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Склокерамічна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 454 ₴

