КАСТРУЛЯ СЕРЕДНЯ - З КРИШКОЮ
Потрійне термодифузійне дно типу «сендвіч» (нержавіюча сталь/ алюміній/ нержавіюча сталь) з'єднує магнітні властивості посуду з нержавіючої сталі з чудовою теплопровідність алюмінію
Зовнішня поверхня матова повністю
Ергономічні ручки, що не нагріваються ручки з нержавіючої сталі закріплені заклепками
Інші каструлі тут https://nilmar.com.ua
| Art Nr | ємність л | товщина стінки (мм) | мм |
|---|---|---|---|
| 832820 | 9 | 0,8 | ø250×(H)180 |
| 832837 | 14 | 0,8 | ø300×(H)200 |
| 832844 | 24 | 0,8 | ø360×(H)240 |
| 832851 | 32 | 0,8 | ø400×(H)260 |
Увага! Тисни сюди, щоб побачити більше варіантів каструль https://nilmar.prom.ua/g24718625-kastryuli

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота каструлі без кришки | 20 см |
| Діаметр каструлі | 30 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Склокерамічна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 412 ₴

