КАСТРУЛЯ ВИСОКА З КРИШКОЮ
- Потрійне термодифузійне дно типу «сендвіч» (нержавіюча сталь/ алюміній/ нержавіюча сталь) з'єднує магнітні властивості посуду з нержавіючої сталі з чудовою теплопровідність алюмінію
Дно виконано за технологією «Impact Bonding», що гарантує стійкість до корозії і оптимальну теплову провідність
Зовнішня поверхня матова повністю
Багатоточкове кріплення ненагревающихся сталевих ручок
| Art Nr | ємність л | товщина стінки (мм) | мм |
|---|---|---|---|
| 837108 | 2,8 | 0,6 | Ø160x(H)140 |
| 837207 | 5 | 0,6 | Ø200x(H)160 |
| 837306 | 9 | 0,6 | Ø240x(H)200 |
| 837405 | 13,5 | 0,7 | Ø280x(H)220 |
| 837603 | 20 | 0,8 | Ø320x(H)270 |
Інші каструлі тут https://nilmar.com.ua
Увага! Тисни сюди, щоб побачити більше варіантів каструль https://nilmar.prom.ua/g24718625-kastryuli

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота каструлі без кришки | 20 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Склокерамічна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 586 ₴

