ЛЬОДОГЕНЕРАТОР KITCHEN LINE 12
- Настільна модель
Корпус виконаний з ABS-пластмаси
Заливного типу, продуктивність 12 кг/24 години, резервний запас 3,2 кг - 9 кубиків/цикл (за вибором 3 розміру)
Без підключення до джерела води
Хладагент R134A
Обсяг - 100 кубиків льоду
| Art Nr | V | W | мм |
|---|---|---|---|
| 271568 | 230 | 120 | 297x367x(H)378 |
- Тисни сюди, щоб побачити більше льодогенератора https://nilmar.prom.ua/g24830614-ldogeneratory
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид льоду | Кубикові |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 120 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Для бару, HoReCa, Fast-food |
| Тип охолодження | Водяний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Місткість резервуару для льоду | 3.2 кг |
| Особливості | Резервуар для льоду |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 378 мм |
| Довжина | 367 мм |
| Ширина | 297 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 511 ₴

