МАРМІТ ЗІ ЗЛИВНИМ КРАНОМ KITCHEN LINE – GN 1/1
- Плавне регулювання температури до 85ºC
Ємність для води виготовлена з нержавіючої сталі з профільованими гладкими внутрішніми краями, які допомагають утримувати її в чистоті
Оснащений вимикачем ON/OFF, термостатом і індикатором
Призначений для гастроємкостей глибиною до 150 мм
Поставляється без гастроємкостей
| Art Nr | V | W | мм |
|---|---|---|---|
| 238912 | 230 | 1200 | 340x540x(H)250 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для других страв |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Принцип работы ТЭНов | На водяній бані |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 438 ₴

