КАСТРУЛЯ ВИСОКА З КРИШКОЮ
- Виключно масивна сталь найвищої якості
Зовнішня поверхня - матова з полірованим рантом
Багатоточкове кріплення ненагревающихся масивних сталевих ручок
Стійкість до впливу кислот
Потрійне термодифузійне дно типу «сендвіч» (нержавіюча сталь/ алюміній/нержавіюча сталь) з'єднує магнітні властивості посуду з нержавіючої сталі з чудовою теплопровідність алюмінію
Дно виконано за технологією «Impact Bonding», що гарантує стійкість до корозії і оптимальну теплову провідність
Всі кришки виконані з нержавіючої сталі товщиною 1 мм з отворами для випуску пари - Інші каструлі тут https://nilmar.com.ua
| Art Nr | ємність л | товщина стінки (мм) | мм |
|---|---|---|---|
| 832004 | 3 | 0,7 | Ø160x(H)150 |
| 832202 | 6 | 0,7 | Ø200x(H)190 |
| 832400 | 10 | 0,7 | Ø240x(H)220 |
| 832509 | 16 | 0,7 | Ø280x(H)260 |
| 832608 | 24 | 0,8 | Ø320x(H)300 |
| 832707 | 37 | 1 | Ø360x(H)360 |
| 832806 | 50 | 1 | Ø400x(H)400 |
Увага! Тисни сюди, щоб побачити більше варіантів каструль https://nilmar.prom.ua/g24718625-kastryuli

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота каструлі без кришки | 36 см |
| Діаметр каструлі | Понад 30 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Склокерамічна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 839 ₴

