- Виконана з нержавіючої сталі
3 полиці з шумопоглинаючим матеріалом знизу
Максимальне навантаження на полицю 75 кг
4 поворотних колеса, гальма 2
Округлені краї
Відстань між полицями 295 мм
| Art Nr | розмір стільниці (мм) | мм |
|---|---|---|
| 810101 | 830x510 | 910x590x(H)950 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Кількість рівнів | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Застосування | Сервірувальні візки |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 910 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 905 ₴

