Марміт застосовується для роздачі гарячих страв на підприємствах громадського харчування, виїзного обслуговування. Корпус виконаний з нержавіючої сталі,полірований. Нагрівання за допомогою сухого палива. 1 х GN 1/1. Вага: 4.3 кг
Розміри, мм: 620х360х250Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saro |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.3 кг |
| Вид обладнання | Чафиндиш |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Торгові магазини, HoReCa, Fast-food |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 973 ₴

