ІНСЕКТИЦИДНА ПАСТКА
- Корпус із спеціального сплаву алюмінію і вогнестійкою ABS-пластмаси – гарантує безпеку
2 лампи ультрафіолетові
Комахи гинуть під розрядом
електричного струму в 2000 – 2500 V
Знімний лоток для збору, легко чиститься
Можна підвісити на ланцюгах або поставити
| Art Nr | - | В | Вт | мм |
|---|---|---|---|---|
| 270165 | Максимальний діапазон дії: 100 м2 | 230 | 40 | 485x90x(H)310 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Призначення пастки/відлякувача | Від усіх видів комах |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 505 ₴




